TAŞLICA AHMET HAMDİ AKSEKİ İMAM HATİP ORTAOKULU ADRES VE TELEFON

İlan №: 4545
İlan Tarihi: Paz, 04/01/2018 - 07:55
Kategori: 
Telefon: 
0242 687 3132
Adres: 
Taşlıca Mahallesi, Murtiçi Sokak
Şehir: 

TAŞLICA AHMET HAMDİ AKSEKİ İMAM HATİP ORTAOKULU
Telefon 0242 687 3132
Belgegeçer 0242 687 3132
AdresTaşlıca Mahallesi, Murtiçi Sokak
VizyonTaşlıca Ahmet Hamdi Akseki İmam Hatip Ortaokulu olarak vizyonumuz; Müslüman Türk toplumunda insani,vicdani ve ahlaki kuralları benimseyen, düşünce yapısıyla demokrat, evrensel değerlere sahip, kararlı, inançlı, ilkeli, başarıdan başarıya koşmaktan zevk alan bireylerin yetiştiği; modern ve çağdaş eğitim yaklaşımlarıyla öğrenmeyi öğrenen ve öğreten, sportif, sosyal, kültürel ve bilimsel çalışmalarıyla kendini ispatlamış, bölgemize ve yöremize ışık tutan, örnek öğrenciler ile onların yetişmesine katkıda bulunan tüm öğretmen veli ve idarecilerin saygı ve hoş görü içerisinde bir arada kardeşçe yaşadığı ulusal ve uluslararası arenada imrenilen bir kurum olmaktır.
MisyonTürk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan hak ve hürriyetlerine saygı gösteren ülkesine ve milletine karşı görev ve sorumluluklarını bilen,uygulayan ve bunları davranış haline getiren çözüm üreten, farklılıkları doğal ve zenginlik kabul edip bunlardan yararlanmayı hedefleyen nitelik ve nicelik bakımından topluma örnek insanlar yetiştirmek.
Başarılar
Öğretmen :3Rehber Öğretmen :0Öğrenci :18
Derslik :2Müzik Sınıfı :0Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :1Misafirhane :0Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :1Hazırlık Sınıfı :0Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :0Spor Salonu :0Öğretim Şekli :Tam Gün
Yemekhane :1Kantin :1Revir:0
Bahçe :1
Saatler8.40-15.20
IsınmaKalorifer
BağlantıADSL (8 Mbit)
Yabancı Dilİngilizce
Lojman3 - Lojmanlarımız kullanım için tadilata ihtiyaç duymaktadır.
UlaşımAkseki ve Manavgat ilçe merkezinden saat başı araçlar kalkmaktadır. Öğretmenlerimiz iki ilçeden kendi imkanları ile geliş gidiş yapmaktadır. Mahallede kalan öğretmen arkadaşlarımız da mevcuttur.
Servis BilgisiOkulumuzda 15 köyden gelen öğrenciler için servis bulunmaktadır. Fakat öğretmenler için herhangi bir servis yoktur.
Yerleşim YeriTaşlıca mahallesi (Murtiçi mevkii) Konya-Antalya yolu kenarındadır. Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yerleşim yeridir. Kiralık ev, lokanta, market, alışveriş merkezi, hırdavat, marangoz vb. birçok ihtiyacınıza cevap verebilecek durumdadır.
İl/İlçe Merkezine UzaklıkAkseki ilçe merkezine 23 km, Antalya il merkezine 128 km
Kontenjan Bilgileri
Sportif EtkinliklerDart, Bocce, Jimnastik
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları Hayvan Dostu Okul, Ülkem Aydınlanıyor (Toplu Kitap Okuma Projesi), Fen ve Teknoloji Dersi Projeleri (Sera, Hayvancılık)