Alya Kız Yurdu adres ve telefonlar

İlan №: 408
İlan Tarihi: Cts, 09/09/2017 - 17:31
Firma Adı: 
Selami
Telefon: 
0 545 5449907-0 242 2290534
Adres: 
Pınarbaşı Mah. 707 Sk. No: 20 Konyaaltı / Antalya
Şehir: 

Alya kız yurdu T.C. Antalya Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu Statüsünde Resmi Faaliyetini Sürdürmektedir.

MEB Onaylı Alya Kız Öğrenci Yurdu Antalya Konyaaltı’nda hizmet vermektedir. Binamız, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir. Öğrencilerimiz eksiksiz fiziki donanım ve hizmetlerimizle ağırlanırken sosyal yaşantılarını da ihmal etmemeleri amacıyla Öğrenci Yurdu farkını göstermektedir.

Yurdumuzda bütün daireler için banyo, tuvalet planlanmıştır 24 saat kesintisiz sıcak su vardır.

Su kesilmesine karşı yedek depomuz olup, su kesintisi gibi bir sorunumuz yoktur. Tüm odalarımızda ücretsiz, sınırsız, kesintisiz wireless internet mevcuttur.

4 katlı binamızda asansör mevcuttur.

Yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz bayan personel mevcuttur. 24 saat yurdumuzun giriş çıkışları ve ortak alanlar kamera ile izlenmektedir.

Yurdumuzdaki etüt salonunda çalışma ortamı sunulmaktadır.

Etüt salonumuz 24 saat açıktır. Ev sempatikliğinde döşenmiş dinlenme ve T. V. Salonumuz ve kablolu yayın sistemi bulunmaktadır.

Resmi ve dini bayramlarda açığız.

Master yapan, staj yapan ve çalışan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlanmaktadır.

Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.