ali özerden kız öğrenci yurdu adres ve telefon

İlan №: 429
İlan Tarihi: Sa, 09/12/2017 - 08:59
Firma Adı: 
ali özerden kız öğrenci yurdu adres ve telefon
Telefon: 
0212 227 51 56-0532 394 83 83
E-Posta: 
info@aliyurtbesiktas.com
Adres: 
SİNANPAŞA MAH. ŞAİR VEYSİ SOK. NO:15-17 ISTANBUL, Beşiktaş – 34353
Şehir: 

HAKKIMIZDA

1950’den bu yana Beşiktaş’ta saygınlığı ve güvenilirliği ile bilinen babamız Ali Özerden anısına açılan Ali Özerden Kız Öğrenci Yurdumuz; Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, çağdaş ve modern bir anlayış ile MEB bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır.İlkemiz; öğrencilerimize aile sıcaklığını aratmayan, ailelerimizde ise güven hissi uyandıran, kalite ve konfor standartları doğrultusunda bir yaşam sunmaktır.

YURT ÖZELLİKLERİ

Her ihtiyaca uygun koşullarda hazırlanmış 1,2,3 ve 4 kişilik odalarımız, modern bir tasarım ile dizayn edilmiş ve öğrencilerimizin konforu göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Öğrencilerimizin gereksinimleri ve beklentilerine çözüm odaklı yaklaşıma sahip bir kadro ile hizmet veren, sosyal imkân ve olanaklar bakımından Beşiktaş’ın kalbinde, merkezi bir noktada konumlanmıştır. Yurdumuz, kendine ait cafe ve bahçesi ile öğrencilerimiz için keyifli, konforlu ve güvenilir bir ortam sunarak adeta yepyeni bir yuva olmuştur.

YURT ÖZELLİKLERİ

Kablosuz ve sınırsız fiber internet
Her odada TV bağlantısı
Telefon PBX
Buzdolabı
Eşya dolabı
Çalışma Masası
Sandalye
Şifonyer ve makyaj masası
Yatak, yastık, yorgan ve nevresim takımı
Her odaya ayrı tuvalet ve banyo imkanı
Tek kişilik odalarda TV
Deprem yönetmeliğine uygun iskanlı bina
24 saat güvenlik hizmeti
Yangın ve duman algılama alarm sistemi
7/24 sıcak su imkanı
Su deposu ve hidrofor sistemi
Merkezi sistem ısıtma ( oda termostatlı )
Sıcak ve soğuğa karşı izolasyon
Kapalı devre kamera sistemi
Parmak izi okuma sistemi
Jenaratör
Revir
Etüd, bilgisayar odası
TV odası
Kafeterya
Bahçe Kafe
Ücretsiz sabah kahvaltısı
Lobi ( ortak kullanım alanı )
Günlük oda ve banyo temizliği
LOKASYON
İstanbul’un en merkezi ilçelerinden biri olan Beşiktaş bu nedenle ulaşım konusunda büyük avantaja sahiptir. 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Avrupa yakasındaki ayakları Beşiktaş ilçesindedir.

İstanbul şehir içi toplu taşıma sisteminde en büyük paya sahip olan otobüslerin yanı sıra dolmuş ve minibüsler de ilçenin İstanbul’un geneliyle olan ulaşımında büyük paya sahiptir. Beşiktaş İskelesi’nin önündeki park alanınından hareketle Edirnekapı, İstanbul Otogarı (Bayrampaşa), Topkapı, Derbent, İstinye, Mecidiyeköy, Mescid-i Selam (Sultangazi), Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Güzeltepe-Kağıthane gibi kentin diğer bölgelerine otobüsle doğrudan ulaşım vardır. Barbaros Bulvarı, Dolmabahçe Caddesi, Büyükdere Caddesi, boğaziçi sahil yolu ve Nisbetiye Caddesi gibi ana arterler hem şehir içi ulaşımda hem de toplu taşıma da büyük öneme sahiptir. Beşiktaş’tan Taksim ve Harbiye’ye dolmuş, Sarıyer’e de minibüs hattı çalışır. Metrobüs’ün Avrupa’dan Asya yakasına geçmeden önceki son durağı olan Zincirlikuyu durağı da Beşiktaş İlçesi’ndedir.

Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı’nın 4.Levent ve Levent istasyonlar ilçe sınırları içindedir.

Beşiktaş İskelesi’nden Üsküdar, Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi’nden Kadıköy’e şehir hatları seferleri düzenlenmektedir. Ortaköy, Arnavutköy ve Bebek iskeleleri ise daha çok gezinti amaçlı boğaz turlarında kullanılmaktadır. Beşiktaş ile Üsküdar arasında ayrıca motor seferleri de vardır.