Sahibinden 90 gün mekanik garanti ve 7/24 yol yardımı dahil

İlan №: 13
İlan Tarihi: Per, 07/06/2017 - 00:53
63.000,00
- TL
Advertise: 
Arazi, SUV ve Pick-up: 
Şehir: 
İSTANBULKADIKÖY
Satılık - Kiralık Durumu: 
Satılık
Km: 
95.000
Model Yılı: 
2012
Motor Gücü: 
Motor Hacmi: 
Yakıt: 
Kapı: 
Çekiş: 
Vites: 
Renk: 
Garanti: 
Evet
Plaka / Uyruk: 
Kimden: 
Takas: 
Durumu: 

Garantili ekspertizli ikinci el araba
Oto gurmelerimiz 200 Nokta inceleme ile tüm araçları sizin için ince eleyip sık dokuyor. Sadece 6 yaş ve 120 bin KM altında, parça değişimi olmayan genç ve temiz ikinci el arabaları kabul ediyoruz.
Adresinizde 2el oto test edin.
2.El otolarımızı evinizin yahut iş yerinizin konforunda en küçük ayrıntısına ve hatta küçük kusurlarına kadar inceleyin. Üstelik ayakkabı sipariş etmek kadar kolay. Bir tık ile sipariş verin, hayalindeki ikinci el arabayı test için adresinize getirelim. Beğenirseniz kalan miktarı ödeyip noter satışını birlikte tamamlayalım.
Gerçek fiyatında, 2el araba alın.
İkinci el araç fiyatları, hergün piyasada gerçekleşen 2el oto alım - oto satış verileri analiz edilerek belirlenen gerçek piyasa fiyatlarıdır.. Tamamen Internet üzerinden hizmet veren bibip.com; plaza kirası, satış personeli vb maliyetleri olmadığı için müşterilerine alternatiflerine göre çok daha uygun fiyatlarla oto alım - oto satım imkanı sunmaktadır. Oto ilan fiyatlarımıza yüzde üç bibip.com satış aracılık hizmeti ile satış sonrası garanti ve yol yardımı bedeli dahildir..Bibip.com'un iş ortaklarıyla sağladığı esnek ödeme seçenekleri sayesinde; ekspertizli garantili 2el araçları taksitle almanız da mümkün.
90 Gün Garanti & Yol Yardımı.
Sitemizde satışta olan 2.el araçlarımıza fabrika garantisi bitmiş olsa bile 3 ay veya 3.000 KM boyunca ücretsiz 7/24 yol yardımı ve mekanik garanti verilmektedir.

Facebook 'ta Yorumla