Tavan tasarım modelleri

İlan №: 20258
İlan Tarihi: Cum, 09/06/2019 - 14:01
1.000,00
- TL
Advertise: 
Telefon: 
5345856970
Şehir: 
Adres ( Bölge ): 
mustafa kemal mah
Hizmet Verdiğiniz Alan: 
İşletme Türünüz: 
Tecrübe Yıl: 
4 Yıl Tecrübeli

Famer Yapı Mimarlık İç Mekan Tadilat, Mobilya, Mühendislik Ve Çevre tasarımı alanında ihityaca göre mekan, Ergonomik Tasarım, projeleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan Mimari grup ve çözüm ortağı olan Mobilya ve Mühendislik ekiplerimiz ile Tasarım, Mekanik Tesisat proje, Elektrik ve Peyaz projeleri ile hizmet vermekteyiz.
Ofis projeleri
Kreş projeleri
Ev/Villa projeleri
Mağaza projeleri
Kurumsal yapı
Hastane projeleri
Restaurant Cafe projeleri
Özel mobilya tasarımları

Famer Yapı Mimarlık

ssefamert@gmail.com

Modern tavan/duvar modelleri tasarımları, Ahşap tavan/duvar modelleri tasarımları, Led aydınlatma tavan/duvar modelleri tasarımları, Mdf/Sunta Lam tavan/duvar modelleri tasarımları, Ceviz Tavan/duvar modelleri tasarımları, Meşe tavan/duvar modelleri tasarımları, tavan modelleri tasarımları, Işıklı Tavan/duvar modelleri tasarımları, Ofis tavan aydınlatma modelleri tasarımları, Mağaza aydınlatma tavan modelleri tasarımları, restaurant tavan modelleri tasarımları, Aydınlatma modelleri tasarımları, Özel tasarım Tavan aydınlatma modelleri tasarımları

Özel tasarım tavan modelimiz daha önce uygulanmıştır. Çizim değil gerçek görüntüdür Ve birebir aynı tasarım yapılmaktadır. İletişim için ssefamert@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla