YILDIRIMLAR_BILGISAYAR

YILDIRIMLAR_BILGISAYAR kullanıcısının resmi
YILDIRIMLAR_BILGISAYAR
Adınız: 
EMRAH
Soyadınız: 
YILDIRIMLAR
Şehir: 
Antalya
Cep: 
0 242 325 51 50
İş Telefonu: 
0 242 325 51 50

Hakkımızda

Vizyonumuz :
“Her geçen yıl bir önceki yıldan daha çok, bağlılığı yüksek yeni müşteriler yaratmak, daima daha iyiyi ve ilkleri sunarak...”

Kalite Politikamız :
Kalite yönetim sistemine tam kadro olarak inanır ve gereklerini yerine getiririz. Biliriz ki; hizmet verdiğimiz pazarlardaki üstünlüğümüzü korumak ve yeni yatırımlar yapacağımız pazarlardaki lider pozisyonumuzu tesis etmek için kalite yönetim sistemi gereklerine uymak bir ön şarttır. Bu kapsamda, müşterilerimizin beklentileri ve pazar şartları doğrultusunda gerektiği gibi değişebilen, tutarlı çözümlere hızlıca ulaşabilen, kendini geliştirmek için önüne zor hedefler koyabilen bir organizasyon yapısı kaliteli sonuçlar ve ürünler ortaya koyacaktır. Yıldırımlar  Bilgisayar  Teknik Servis yöneticileri; liderlik ve toplam kalite yönetimi anlayışları sayesinde, çalışanları teşvik ederek, sürekli gelişimin devam etmesi ve önemli hedeflerin tutturulması konularındaki sorumluluklarını yerine getirirler. 

Çevre Politikamız :
Yıldırımlar  Bilgisayar  Servis olarak hizmet sağladığımız tüm ürünler için üreticilerin çevre deklerasyonlarının belirlediği ve lokal otoritelerin gerektirdiği tüm yükümlülükleri eksiksiz yerine getireceğimizi taahhüt ederiz. 

Sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek amacıyla gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. 

Ayrıca çevre yönetimi ile ilgili yasal mevzuatın gerekleri (Resmi Gazetede yayınlanmış,TSE ve Şehir Belediyesi tarafından belirlenmiş kurallar vb.) eksiksiz olarak yerine getirilir. Toplumsal sorumluluk adına çevre duyarlılığı canlı tutularak geliştirilmesine çalışılır. Yıldırımlar  Bilgisayar Teknik Servis olarak çevre politikası gereğince ilkelerimiz; 

• Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlanırken çevresel etkiler dikkate alınarak kirliliği kaynağında önlemektir. 
• Atık miktarını azaltmak ve çevreye olan etkilerini göz altında tutmaktır. 
• Etkin kullanım, geri kazanım ve yeniden değerlendirme çalışmalarını destekleyerek ,enerji ve küresel kaynakların tüketimini en aza indirgemektir. 
• Tüm süreçlerde daha az çevresel etkiye sahip,daha fazla geri dönüşümlü malzemeler kullanmaktır.
• Alıcı ortama (toprak, hava ve su) en az atığın verilmesini sağlamaktır. 

Mevcut koşullarda sürekli iyileştirme çalışmalarıyla çevre bilincini çalışan personelimizle birlikte, ziyaretçilerimize  ve halka yaymak ve geliştirmektir. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız :
• Çevre ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji, kalite yönetimi ve hizmet anlayışı açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız, insana verdiğimiz üstün değeri yansıtır. 
• İş kazası önlemleri ve sağlık önlemleri çalışanlarımızın iş gücünü ve çalışma verimliliğini yükselttiği gibi rekabet gücüne de katkıda bulunmaktadır. Çalışanların yaptıkları işlerdeki bilgi düzeylerini eğitimlerle geliştirmeyi, sosyal ve kültürel faaliyetleri artırmayı, moral ve motivasyonu en üst seviyeye çıkarmayı, hem güvenlik hem de verim bakımından benimsiyoruz. 
• Risklere göre uygun acil durum (deprem, yangın, sel, sivil savunma, saçılma- sızıntı, ürün toplatılması, vb.) eylem prosedürlerini ve işin devamlılığı imkanlarını oluşturuyor ve sürdürüyoruz.

• Belirlenmiş ve belirlenmemiş risklere maruz kalabilecek çalışanlar ve ilgili diğer taraflar için riskleri yok etmek veya en aza indirmek, iş kazasının tekrarını önlemek için kazaya sebep olan nedenleri yerinde incelemek, alınacak tedbirleri ve kazanın rapor edilmesine ilişkin esasları belirlemek ve yönetmekteyiz. 
• Yasal gerekleri minimum standartlar olarak kabul ediyoruz.

 

Mağazanın Bütün İlanları

Toplam 8 İlan Gösteriliyor