Famer Yapı Mimarlık

Famer Yapı Mimarlık kullanıcısının resmi
Famer Yapı Mimarlık
Adınız: 
Sefa
Soyadınız: 
MERT
Şehir: 
Ankara
Web sitesi: 
www.Fameryapimimarlik.com
Cep: 
5345856970
İş Telefonu: 
05345856970

Hakkımızda

Famer Yapı Mimarlık İç Mekan Tadilat, Mobilya, Mühendislik Ve Çevre tasarımı alanında iFamer Yapı Mimarlık İç Mekan Tadilat, Mobilya, Mühendislik Ve Çevre tasarımı alanında ihityaca göre mekan, Ergonomik Tasarım, projeleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan Mimari grup ve çözüm ortağı olan Mobilya ve Mühendislik ekiplerimiz ile Tasarım, Mekanik Tesisat proje, Elektrik ve Peyaz projeleri ile hizmet vermekteyiz.
Ofis projeleri
Kreş projeleri
Ev/Villa projeleri
Mağaza projeleri
Kurumsal yapı
Hastane projeleri
Restaurant Cafe projeleri
Özel mobilya tasarımları

fameryapimimarlik@gmail.com
Modern tavan/duvar modelleri tasarımları, Ahşap tavan/duvar modelleri tasarımları, Led aydınlatma tavan/duvar modelleri tasarımları, Mdf/Sunta Lam tavan/duvar modelleri tasarımları, Asma Tavan tasarım modelleri, Ceviz Tavan/duvar modelleri tasarımları, Meşe tavan/duvar modelleri tasarımları, tavan modelleri tasarımları, Işıklı Tavan/duvar modelleri tasarımları, Ofis tavan aydınlatma modelleri tasarımları, Mağaza aydınlatma tavan modelleri tasarımları, restaurant tavan modelleri tasarımları, Aydınlatma modelleri tasarımları, Özel tasarım Tavan aydınlatma modelleri tasarımları

Özel tasarım tavan modelimiz daha önce uygulanmıştır. Çizim değil gerçek görüntüdür Ve birebir aynı tasarım yapılmaktadır. Beğendiğiniz tasarımı yapılacak mekan fotoğrafını ve m2 ölçülerini yazarak İletişim için fameryapimimarlik@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz kısa sürede fiyat dönüşü yapılacaktır.

Tasarım, projeleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan Mimari grup ve çözüm ortağı olan Mobilya ve Mühendislik ekiplerimiz ile Tasarım, Mekanik Tesisat proje, Elektrik ve Peyaz projeleri ile hizmet vermekteyiz.
Ofis projeleri
Kreş/Ana Okulu projeleri
Ev/Villa projeleri
Mağaza projeleri
Kurumsal yapı
Hastane projeleri
Restaurant Cafe projeleri
Özel mobilya tasarımları
Tavan Ve Duvar Tasarımları

Mağazanın Bütün İlanları

Toplam 3 İlan Gösteriliyor