UŞAKCAN DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3504
İlan Tarihi: Sa, 01/09/2018 - 22:00
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Sarayaltı Mahallesi Gazi Bulvarı No:147/A
Şehir: 
Web Adresi: 
www.candiyaliz.net
Telefon: 
0 (276) 231-6660

Kliniğimiz 2005 yılının kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. 25+1 cihaz kapasitesiyle Uşak ili içindeki, en büyük diyaliz kliniğidir.
Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır. Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.
Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır
Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Biyokimya
Radyoloji
Patoloji
Mikrobiyoloji
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla