ÖZEL ZONGULDAK CAN DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3506
İlan Tarihi: Sa, 01/09/2018 - 22:07
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17
Şehir: 
Web Adresi: 
www.candiyaliz.com.tr
Telefon: 
0 (372) 257-7373

Ekim 2004 tarihinden itibaren, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Teknolojinin son gelişmelerini takip ederek, meslek etiğine bağlı kalarak ve ekip çalışmasının önemini bilerek uzun yıllarca yurt içi ve yurt dışındaki siz diyaliz hastalarına hizmet vermek amacındayız.
Bu hedeflerimizi yerine getirmek için öncelikli amacımız; Hastalarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak problemlerinin çözümünde doğru yolları belirleyip eksiksiz ve zamanında uygulamaktır.
Diyaliz makinelerimiz; ileri teknoloji ürünü, dokunmatik ekranlı, volüm kontrollü BRAUN DIALOG marka yeni cihazlardır.
TSEKnın uygunluk belgesi verdiği, membran teknolojileri kullanılarak ters osmos yöntemiyle çalışan AQUADEM marka su sistemimiz aynı anda 20 hemodiyaliz makinesi besleyebilecek kapasite olup 68 kurulusun referansını almıştır.
Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve deneyimli acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.
Hastalarımız diyalizde iken kablolu televizyon, uydu yayını ve özel ses sistemi ile birlikte her hastaya televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla