ÖZEL RENALEGE DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3603
İlan Tarihi: Ça, 01/10/2018 - 19:15
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155
Şehir: 
Web Adresi: 
www.renalege.com
Telefon: 
0 (236) 313-9995

2001 yılında kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Renalege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 40’in üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
Renalege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Renalege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır. İnanıyoruz ki; ancak o zaman hastalarımızı, sorumluluk almaları konusunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı garanti edebiliriz.
Renalege, bir taraftan renal hasta bakımında kaliteye odaklanırken, diğer taraftan sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak yenilikçi konseptler geliştirmeye çabalamaktadır.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Kardiyoloji
Biyokimya
Radyoloji
Mikrobiyoloji
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla