Özel Ortopedıa Hastanesi telefon ve adres

İlan №: 972
İlan Tarihi: Cum, 10/20/2017 - 22:48
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Döşeme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:64
Şehir: 
AdanaSEYHAN
Web Adresi: 
www.ortopedia.com.tr
Telefon: 
0 (322) 432-7777

KURUM HAKKINDA
Özel Ortopedia Hastanesini hepsi Ortopedist olan 9 hekim kurmuştur. Kurucu ortaklarından Prof.Dr. Hüseyin Bayram, Prof.Dr. Mahir Gülşen, Prof.Dr. H.Serdar Özbarlas, Prof.Dr. Mustafa Herdem, Prof.Dr. Yaman Sarpel, Prof.Dr. Emre Toğrul uzun yıllar Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim dalında her biri Ortopedinin üst branşı sayılan farklı alanlarda (El Cerrahisi, Omuz-Dirsek Cerrahisi, Spinal Cerrahi, Tümör Cerrahisi, Artroskopi ve Diz Cerrahisi, Kalça Cerrahisi, Pediatrik Ortopedi) çalışarak hizmet verirken, farklı alanlarda birlikte çalışmanın ve birlikte üretmenin verimliliği ve başarıyı arttırdığını gördüler.
Bu ekip, yine aynı Fakülteden uzmanlıklarını alan ve diğer kurucu ortaklar olan Op.Dr. A.Can Göçük, Op.Dr. Cihan Koca ve Op.Dr. Ercan Onaç’ı da aralarına alarak serbest hekimlik alanında yine aynı anlayışla birlikte çalışmaya başladılar. Alınan olumlu sonuçlar ve artan hasta sayısı, sadece Ortopedi alanında bir hastane kurma fikrini ortaya çıkardı.
2008 yılı temmuz ayında, Ortopedinin üst branşlarının her birinde akademik unvanlı hekim ve birlikte çalışacak bir veya iki deneyimli uzman hekimden oluşan birimler ve Ortopediye yakın branşlar olan Beyin-Omurilik-Sinir Cerrahisi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye ve Genel Cerrahi branşlarını içeren Özel Ortopedia Hastanesi hizmete başladı.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
İç Hastalıkları (Dahiliye)Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)Fizik Tedavi ve RehabilitasyonGenel CerrahiOrtopedi ve TravmatolojiNöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)BiyokimyaRadyolojiMikrobiyolojiAcilYoğun Bakım
Özel Ortopedıa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ortopedıa Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde kemik hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla