ÖZEL OKSİPOL HİPERBARİK OKSİJEN TEDAVİ MERKEZİ ADRES VE TELEFONLARI

İlan №: 4319
İlan Tarihi: Ça, 01/24/2018 - 22:36
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:11/A
Şehir: 
Web Adresi: 
www.oksipol.com
Telefon: 
0 (216) 360-1360

Oksipol Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2005 yılından itibaren sektöründe hizmet vermekte olup bu güne kadar 1000 in üzerinde hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Merkezimizde basınç odası olarak kullanılan kabin; Alman yapımı olup; 12+2 kişilik, tedavi esnasında gerekli olan hastalarda EKG ve Transcutan doku Oksijen (TcpO2) seviyelerinin takip edilebildiği, teknolojik olarak uluslararası alanda en üst düzeydeki standartlara ve sertifikalara (TÜV ve Germanischer Lloyd) sahip, Haux-Life-Support GmbH firmasının Starmed 2200 modelidir.
Tedavi Nasıl Yapılır?
Bütün hastalar yerini aldıktan sonra kabin (oda) kapıları kapatılır ve hava basıncı artırılır (hastalığa göre değişmekle birlikte 5 bar'a kadar çıkılabilir). Yeterli tedavi basıncına ulaştıktan sonra, hasta rahat solunum maskeleri ile saf oksijen solumaya başlarlar.
Tedavi süresi ne kadarır?
Basınç odasında kalma süresi hastalıklara göre değişiklik göstermekle birlikte bir seans yaklaşık 2, 5 saat sürmektedir. Hastanızın ihtiyacına göre tedavi birkaç seanstan onlarca seansa kadar uzayabilmektedir.
Doktor ve Personel
Her basınçlı oda dalışı özel olarak yetişmiş bir doktor nezaretinde olmaktadır. Basınç Kabinin teknik konularında uzman bir sağlık personeli de doktoru her konuda desteklemektedir. Tedavi esnasında kabin içinde, hastalara nezaret eden ve yardımcı olan ayrı bir sağlık personeli de bulunmaktadır.
Donanım
Basınç Kabininin konforu modern bir uçağınkinden farksızdır. Hasta rahat bir koltukta oturarak ve müzik dinleyerek tedavi olur. Kapalı devre yayın sayesinde tedavi süresince yakınlarınızı izleyebilir gerekli durumlarda konuşabilirsiniz. Tedavi esnasında ikinci basınç bölmesi sayesinde her an tıbbi personel veya hasta ana bölmeye girebilir veya çıkabilir.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Facebook 'ta Yorumla