ÖZEL OKSİMER AVCILAR HİPERBARİK OKSİJEN TEDAVİ MERKEZİ ADRES VE TELEFONLARI

İlan №: 4315
İlan Tarihi: Ça, 01/24/2018 - 20:33
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Mustafa Kemal Paşa Mah. Karataş Sok. No:39 Avcılar
Şehir: 
Web Adresi: 
www.oksimer.com.tr
Telefon: 
0 (212) 428-5757

Oksimer in Avcılar şubesi 05-01-2007 tarihinde başta Avcılar halkı olmak üzere tüm Marmara bölgesinin hizmetine girmiştir. Trakya bölgesinde hizmet veren Oksimer Avcılarda, konusunda uzman hekimlerimiz ve personelimiz ile özellikle şeker hastalığına ve dolaşım yetmezliğine bağlı olarak ortaya çıkan iyileşmeyen yaraların tedavisi yapılmaktadır.
Oksimer, hiperbarik tıp alanında Türkiye de öncü bir kuruluş olarak tıbbi hizmet kalitesi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, güler yüzlü personeli, teknik alt yapısı ile örnek bir hiperbarik oksijen tedavi merkezi olmayı hedeflemektedir.
* Birçok hastalıkta son çare olarak başvurulan bir tedavi olan HBO yu uygulayan bir merkez olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Tıbbi olarak hastaya dünya standartlarında bir hizmet sunmak ve konusunda uzman (Sualtı Hekimi ve Hiperbarik Tıp Uzmanı & Hava ve Uzay Hekimliği Uzmanı) hekimlerle çalışmak başlıca hedefimizdir.
* Hastaya yaklaşımdaki ivediliğin öneminin bilincinde olarak; gerek hastanın kendi hekimi gerekse diğer konsültan hekimlerle birlikte çalışarak uygulanan kombine tedavilerle hastaya en iyi hizmetin sunulmasını amaçlamaktayız.
* Teknik altyapının ve kullandığımız basınç odalarının kalitesi ve periyodik bakımları kadar teknik ve sağlık personelimizin sürekli eğitimi de amaçlarımızdan biridir.
Türkiye de ve dünyada hiperbarik tıbbın gelişimini sürekli olarak izleyip, bilimsel araştırmalarla aktif olarak katkıda bulunmayı, hizmet sunumunda farklılık yaratacak yeniliklere öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla topluma daha iyi sağlık ve tedavi hizmeti sloganı ile ülkemize hizmet edeceğiz.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Facebook 'ta Yorumla