ÖZEL MOZAİK KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ

İlan №: 4137
İlan Tarihi: Cum, 01/19/2018 - 21:59
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12
Şehir: 
Web Adresi: 
www.mozaikhastanesi.com
Telefon: 
0 (326) 212-5000

2004 yılında bir grup idealist doktorun halka daha kaliteli ve üst düzeyde bir hizmet vermek amacıyla başlatmış olduğu girişim, daha sonra aynı zihniyette olan diğer doktorların da katılımıyla Özel Mozaik Hastanesi'nin kadrosunu oluşturmuştur. Bugün işte bu nitelikli dev kadronun eseri olan Özel Mozaik Hastanesi halkımıza hizmet vermeye hazır hale gelmiştir.
Hastanemiz 7.328 metrekare kapalı alana sahiptir. Arka tarafta da 1.000 metrekare'lik bir otopark alanımız mevcuttur. Hastanemizin 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi en son ve üstün teknolojik donanıma sahip özelliktedir. Doğum masalarımız dünyada ödül almış masalardır. Son model teknolojik cihazlarla donattığımız Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, ilimizin en mükemmel hizmet veren Yoğun Bakım Ünitesi niteliğindedir. Sarılıklı bebeklere hizmet veren Fototerapi ünitemizdeki yoğun fototerapi cihazlarıyla kan değişimlerine olan gereksinimi kaldırmayı hedefledik.
Hastanemizde bulunan Kemik Yoğunluğu Ölçüm Cihazı ve meme kanseri taramasında kullanılan Dijital Mamografi cihazı Türkiye 'de bulunan sayılı cihazlardandır. Mamografi cihazımız minimum radyasyonda çok detaylı taramalar yapabilen üstün nitelikli bir cihazdır, bölgemizde tektir.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Genel Cerrahi
Çocuk Cerrahisi
Üroloji
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Biyokimya
Radyoloji
Patoloji
Mikrobiyoloji
Tıbbi Genetik
Acil
Yeni Doğan Yoğun Bakım
Yoğun Bakım
Sitogenetik
Moleküler Genetik

Facebook 'ta Yorumla