ÖZEL MİRKELAMGÖZ TIP MERKEZİ

İlan №: 3888
İlan Tarihi: Pzt, 01/15/2018 - 00:31
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Şehir: 
Web Adresi: 
www.mirkelamgozlazer.com
Telefon: 
0 (342) 322-1000

Göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır.
Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.
Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene, ameliyat ve tüm lazer işlemlerinden ücret almıyoruz.
Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Excimer Laser de son nokta olan Wavefront tekniği ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmat tedavinizi yaptırıp gözlüklerinize veda edebilirsiniz.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Göz Hastalıkları
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Biyokimya
Radyoloji
Yoğun Bakım

Facebook 'ta Yorumla