ÖZEL KARŞIYAKA GÖZ HASTANESİ

İlan №: 3951
İlan Tarihi: Sa, 01/16/2018 - 23:43
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Yalı mah.Caher Dudayev Bul. No:71
Şehir: 
Web Adresi: 
www.karsiyakagoz.com
Telefon: 
0 (232) 362-5454

Kliniğimiz İzmir Karşıyakada göz hastalıkları alanında yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser tedavisine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır. Laser veya Keratotomi operasyonlarından yararlanamayacak düzeyde yüksek gözlük numarasına sahip hastalarda göz içine lens yerleştirmek suretiyle tedavileri gerçekleştirilmektedir.
Katarakt operasyonlarımız iğnesiz ve de dikişsiz olarak FAKO yöntemi ile yapılmakta ve hastalarımız en kısa sürede görsel fonksiyonlarına yeniden kavuşmaktadır.
Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve tedavisinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerekli ise Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.
Bütün bunlara ilave olarak YAG laser, B-Scan Ultrasonografi, Pakimetri, Biometri, Kornea Topografisi de tetkik ve tedaviye yönelik teknolojilerimiz arasındadır.
Ayrıca Lens Merkezimiz hastalarımızın konfor ve estetiği için hizmet vermektedir.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Dermatoloji (Cildiye)
Göz Hastalıkları
Acil
Yoğun Bakım

Facebook 'ta Yorumla