ÖZEL IDC AKDENİZ DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3326
İlan Tarihi: Sa, 01/02/2018 - 13:22
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Uncalı Mah. Uncalı Cad. No:68/B
Şehir: 
Web Adresi: 
www.idcantalya.com
Telefon: 
0 (242) 228-0112

Akdeniz Bölgesinin en büyük ve en modern diyaliz merkezimizde FRESENIUS 4008 S, BRAUN DIALOG ve TORAY YUGA makinaları ile HD/HDF ve SINGLE NEEDLE diyalizi bicarbonat ile steril bir ortamda uygulanmaktadır. Her türden filtre ve malzeme tek kullanımlıktır. Hepatit B ve C makinaları ayrı odalarda bulunur. Online çift Reverse Osmose ile çalışan Su sistemimiz UV, Endotoksin filtrelidir. 270 KW'lık acil durum jeneratörümüz ve 170 KW UPS kesintisiz güç kaynağımız bulunmaktadır.
Mükemmel bir diyaliz merkezinin ihtiyaç duyacağı en gelişmiş cihaz ve ekipmana sahip olan IDC Akdeniz Diyaliz Merkezi güler yüzlü çalışanları ile en iyi hizmeti vermeyi sizler için görev edinmiştir.
IDC Akdeniz Diyaliz haftanın 6 günü açık olup, sabah öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği servisimiz yanı sıra, çay, kahve, meşrubat ve ara öğün ikramımız mevcuttur (diyetisyen kontrollü).
Hasta nakil araçlarımız sizleri kaldığınız yerden diyalize getirir ve fazla bekletmemeye özen göstererek diyaliz sonrasında en kısa zamanda tekrar evinize veya otelinize geri götürür.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Nefroloji
Biyokimya
Radyoloji
Mikrobiyoloji
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla