ÖZEL GÜNEY GÖZ HASTANESI

İlan №: 4071
İlan Tarihi: Per, 01/18/2018 - 23:42
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Dirgeme Yolu, Yeni Emniyet Müdürlüğü Yanı
Şehir: 
Web Adresi: 
www.guneygoz.com.tr
Telefon: 
0 (252) 214-5959

Tıp Teknolojisini Göz rahatsızlıkları için yakından takip edip eden, konforlu, ferah ve profesyonel bir ortamda hizmet veren, tüm sorunlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıp, en hızlı şekilde çözüm getirilmesini sağlayan Özel Güney Göz Hastanesine hoş geldiniz.
İçinde bulunduğunuz, yaşayarak deneyimlediğimiz bilimsel ve teknolojik çağ, tüm yeniliklerin yakından takip edilmesini gerektirmektedir. Bu yola büyük bir heyecan deneyim ve uzman kadrosu ile giren Özel Güney Göz Hastanesi Ülkemizde yeni yapılanacak olan birçok projenin sizlerle başlamasının gururunu yaşıyor ve büyük hedeflerine doğru büyük adımlar atıyor.
Özel Güney Göz Hastanesi ailesi olarak, hastalarımıza yüksek teknoloji ile desteklediğimiz bilimsel araştırmalarımızla kaliteli, emniyetli tedavinin yanı sıra, güler yüz, sıcak yaklaşım, ilgi, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Hastanemizde her zaman ve her yerde göz sağlığınız ile ilgili şikayet, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz, uzman bir kadro ile tanışıp çözüm bulabileceğinize inanıyoruz.
Teknolojinin göz sağlığı üzerine bize sunduğu tüm olanakları, uzman doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Özel Güney Göz Hastanesinden ayrılırken, gözlerinizdeki pırıltıyı görmek bizi mutlu edecektir.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Göz Hastalıkları
Yoğun Bakım

Facebook 'ta Yorumla