ÖZEL GÜNEŞ GÖZ TIP MERKEZİ

İlan №: 3967
İlan Tarihi: Ça, 01/17/2018 - 00:37
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Büyük Hüseyinbey Mh. Atatürk Kışla Cd. No:33/A
Şehir: 
Web Adresi: 
www.gunesgoz.com
Telefon: 
0 (422) 322-3212

Sağlık ve konforu birleştiren Güneş Göz Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü personeli ve hizmet bilinci temelinde Malatya’da 2008 yılından beri hizmet vermektedir.
Güneş Göz Merkezi hastalarına; uluslararası standartlarda, eğitimli ve tecrübeli personeliyle modern tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.
Bizler; idealleri doğrultusunda, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Siz değerli hastalarımızı her zaman misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.
Her türlü göz rahatsızlığınız merkezimizde bulunan son teknoloji cihazlar ve profesyonel kadromuzca dikkatle incelenmekte, en uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Malatya halkına böyle bir hizmet anlayışını sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Göz Hastalıkları

Facebook 'ta Yorumla