ÖZEL GALLERİA KBB DAL MERKEZİ

İlan №: 4216
İlan Tarihi: Paz, 01/21/2018 - 01:46
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd. Galleria İşmerkezi 14/C
Şehir: 
Web Adresi: 
www.galleriakbb.com
Telefon: 
0 (322) 454-1515

Adana Galleria alışveriş merkezinin Seyhan nehrine bakan tarafında müstakil girişli toplam 2200 m2'lik kapalı alana sahip ve tamamı 3 kat olarak inşa edilmiş Galleria KBB Cerrahi Dal Merkezi 2007 yılı ocak ayında hizmete girmiş olup, sadece kendi bölgesinde sınırlı kalmayıp, aynı zamanda ülkemizin diğer bölgeleri ve Yakın-Ortadoğu ülkelerine hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Merkezimizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir. GKBBM bünyesinde düzenlenen ulusal seminer ve konferanslarda KBB konusunda önde gelen isimleri hekimlerimizle buluşturarak karşılıklı bilgi alışverişine olanak tanımaktadır. Tıp bilimindeki son gelişme ve araştırmaları yakından izleyen GKBBM bu konuda öncü sorumlulukla hareket ederek, haftalık ve aylık bilimsel toplantılar kurum içi ve dışı konuk konuşmacıların yer aldığı geniş katılımlı konferanslar düzenlenmektedir.
Galleria KBB Merkezinde; 2 tam donanımlı ameliyathane, 5i göl manzaralı 10 adet modern hasta odası, endoskopik kamera ve mikroskoplarla donatılmış 9 KBB muayene birimi, işitme testlerinin yapıldığı ve işitme cihazlarının uygulandığı Odyoloji birimi, ileri tetkik, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verildiği Burun Allerji biriminde RINOLIGHT UV Fototerapi tedavi birimi, bilgisayarlı Ses Analiz ve Konuşma Tedavisi birimi bulunmaktadır.
Sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla birey ve toplum sağlığı için hizmet veren Galleria KBB Merkezi hasta memnuniyetinin sağlanabilmesi için ise teknoloji, ilgi ve tedavi sürecinin ayrılmaz bir üçlü olduğunu, bu üçlünün en uygun şekilde iletildiği takdirde hasta memnuniyetinin sağlanabileceğine inanıyor.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Radyoloji
Acil

Facebook 'ta Yorumla