ÖZEL BALİ DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3520
İlan Tarihi: Ça, 01/10/2018 - 01:08
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Turgut Reis Cd. Şerefli Sk. No:27/1 Tandoğan
Şehir: 
Telefon: 
0 (312) 215-2050

Bali Diyaliz Merkezi; Başkentin merkezinde, her bölgeye ulaşımı kolay olan Tandoğan – Mebusevlerinde hizmet vermektedir. Diyaliz hususunda; deneyimli uzman hekim ve değişmeyen güler yüzlü hemşire kadrosuna sahiptir. Beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlayan hasta-çalışan birlikteliği ile 2008 yılından buyana güven dolu bir iletişim içerisinde hizmetini sürdürmektedir.
Sevgi dolu, vicdanının sesiyle hareket eden ekibimizle, huzurlu bir ortamda 20+1 adet Fresenius 2008 S marka Hemodiyaliz cihazı ile tedavi sunulmaktadır. HCV(+) – HBV (+) hastalarımız için ayrı cihaz, bölümlerimiz bulunmaktadır.
Diyaliz seanslarında hastalarımıza, diyetisyenimizin hazırlamış olduğu tedavilerini destekleyici kahvaltı ikram edilmektedir. Hastalarımız; yatak başlarında monteli televizyonları izleyebilir, kitap, gazete, dergi okuyabilir veya note-booklarımız ile internette keyifli zaman geçirebilirler.
Diyaliz Merkezimiz S.G.K.(SSK, T.C.EMEKLİ SANDIĞI, BAĞ-KUR), anlaşmalı kurum mensuplarına hizmet vermekte olup, hastadan herhangi bir ilave ek ücret alınmamaktadır.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Biyokimya
Nükleer Tıp
Radyoloji
Mikrobiyoloji
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla