ÖZEL ATA MERSİN DİYALİZ MERKEZİ

İlan №: 3611
İlan Tarihi: Ça, 01/10/2018 - 19:43
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No:41/B
Şehir: 
Web Adresi: 
www.atamersin.com
Telefon: 
0 (324) 329-2500

Merkezimiz Mersin Merkez'de 2002 yılında faaliyete geçmiştir. Diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup en son teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz.
Diyaliz Merkezimiz SGK ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.
Merkezimizde toplam 25+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz, personel ve odalar bulunmaktadır.
Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hasta başı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız Klimalı ve infrared sobalı ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekânı ve mükemmel manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarında uygun, diyetisyen kontrolünde kahvaltı servisi verilmektedir.
Hastalarımız evlerinden veya yatış yaptıkları hastanelerden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.
Merkezimizde Gambro AK 95 S Marka Hemodiyaliz cihazı ve Gambro marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak bio uyumlu membran ve diyaliz atlar kullanılmaktadır.
BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Hemodiyaliz

Facebook 'ta Yorumla