Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi adres ve telefon

İlan №: 582
İlan Tarihi: Pzt, 09/25/2017 - 21:07
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Etiler Mah. 869 Sok. No:25
Şehir: 
ANTALYAMURATPAŞA
Web Adresi: 
www.antcocuk.com
Telefon: 
0 (242) 312-2209

KURUM HAKKINDA
11 Temmuz 1998 tarihinden bu yana Akdeniz'de tek çocuk sağlığı hizmetini veren kuruluşumuz; aynı şekide kaliteyi ve güveni her zaman ilke edinmiş, 10 yılı aşkın süredir uzman kadrosu ve güleryüzlü personelimizle hizmet vermektedir.
Hizmetlerimiz çocuklara özel, huzurlu bir ortam içerisinde verilmektedir. Merkezimizde 6 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Çocuklarımızın doğumundan erişkin yaşa kadar takibi sürekli uzman bir ekip tarafından yapılması günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.

BRANŞLAR (SGK ANLAŞMALI)
Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıÇocuk NefrolojisiÇocuk GastroenterolojisiBiyokimyaRadyolojiPatolojiMikrobiyoloji

Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla