ÖNAL ÇAMAŞIRHANE

İlan №: 545
İlan Tarihi: Per, 09/21/2017 - 18:36
Advertise: 
Adres ( Bölge ): 
Sütçüler Cad. No: 168 Kepez
Şehir: 
ANTALYAKEPEZ
Firma Yetkilisi: 
erdoğan önal
Web Adresi: 
http://www.onalhaliyikama.com
Telefon: 
0 549 361 45 46-0 554 404 28 57

Hakkımızda
Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...
Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak.
Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.
Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.

Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlama

Halı ve Koltuk Temizleme
Halı Nasıl Yıkanır ?

Halılar, birçok şekilde yıkanır ve eğer kullanılan halı yıkama tekniklerini bilmiyorsanız halınız için en iyi yöntemi seçmeniz zor olabilir. Çünkü yıkama yöntemleri, halının cinsine göre değişir. Aşağıda size yardımcı olabilecek bazı halı yıkama yöntemleri verilmiştir. Derinlemesine halı yıkama, yalnızca profesyonel halı yıkamacılar tarafından gerçekleştirilen ve külfetli bir halı yıkama yöntemidir. Adresten alınan halılar, halı yıkama tesislerine götürülerek bir dizi işlemlerden geçirilir. Öncelikle toz alma dolabında halıların kaba tozları alınır. Sonra yarı otomatik ve tam otomotik halı yıkama makinaları kullanılarak halı yıkanır. Yıkama işlemini takiben durulanan halılar, kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Son aşamada temizliği kontrol edilen halılar, paketlendikten sonra teslim edilmeye hazır hale gelir. Halıların derinlemesine yıkanması için en az 6 ayda bir uzman bir halı yıkama firmasına verilmesi gerekir. Halıları nasıl yıkadığı belli olmayan oto yıkama tesislerindense kaçınmak gerekir.

Şampuanlama Yöntemi İle Halı Yıkama
Buharlı Yıkama Yöntemi İle Halı Yıkama
Kuru Temizleme Yöntemi İle Halı Yıkama
Köpükleme Yöntemi İle Halı Yıkama
Isparta, Kars, Shaggy, Step, Çin, Nepal, İpek ve El Dokuma Halı-Kilim Türleri

Müşterilerimizin çoğunluğu antika ve özel tür halıların isminin ne olduğunu veya halının malzemesini bilmemesi doğaldır, hatta satan halı firmaları bile antika ve özel tür halılarının malzemesini tam olarak bilmeyebilir. Halınızı yıkayan halı yıkama firması ise halınızın ne olduğunu tam olarak bilmesi gerekir. Eğer bilmezse ve antika ve özel tür halınızı yıkanması gereken sisteme göre yıkamazsa telafisi mümkün olmayan sonuçlar ortaya cıkabilir, halınız bozulur veya tam anlamıyla temiz yıkanmamış olur. Prefosyonel olmayan halı yıkama firmalarına halı yıkatırsınız fakat halınız temizlenmez, yapış yapış olur, renkleri karışır, lekeleri cıkmaz, sabunlu kaldığı için kirleri üzerine çeker ve daha çabuk kirlenmesini sağlar. Tozu alınmayan, uygun sistemde yıkanmayan, uygun şampuan kullanılmayan ve gerektiği kadar durulama yapılmayan, kapalı ortamda kurutulmayan halılar sadece yıkanmış olur asla temizlemiş olmaz. Antika ve özel tür halı yıkama işlemi her halı yıkama firmasının yapabileceği bir işlem değildir.

Antika ve Özel Tür halılarınızın temizlenmesinde yanlış bir işlem sonucu oluşacak zaraların geri dönüşü olmayabilir. Bu tür olayların yaşanmaması için Profesyonel Ekibimiz ile Siz Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Facebook 'ta Yorumla