MyTherapy Antalya GTOS Therapy

İlan №: 1033
İlan Tarihi: Paz, 10/29/2017 - 13:47
Advertise: 
Adres ( Bölge ): 
Soğuksu Mah. 308 Sok. Adabel Sitesi A Blok No: 42 Kat: 1/67 Muratpaşa 07030 Antalya
Şehir: 
ANTALYAMURATPAŞA
Firma Yetkilisi: 
MyTherapy
Web Adresi: 
www.myterapy.com.tr
Telefon: 
0242 238 04 14
Fax: 
0242 238 04 14
Facebok Grup/Sayfa/Profil: 
Facebook.com/mytherapysym
GTOS TERAPİ tüm yumuşak dokuda oluşan akut (ani ve şiddetli) veya kronik (yerleşmiş ve sürekli) ağrı-spazm-ağrı kısır döngüsünü anında ve kalıcı olarak çözen bir tedavi yöntemidir.
  • *İğne yok
  • *İlaç yok
  • *Işın/elektrik/radyasyon yok
  • Dolayısıyla hiçbir yan etkisi olmayan her yaş grubuna, tansiyon-şeker hastalarına ve hatta hamilelere dahi uygulanabilecek kadar risksiz ve hızlı etki eden fizolojik mekanizmasıyla baskın bir tedavidir.
  • *8,651 hasta üzerinde yapılan gtos terapi uygulaması sonucu memnuniyet oranı %87 olarak kanıtlanmıştır.
 
Antalya GTOS Therapy, tüm yumuşak dokuda (kas, tendon, fasya, ligament vb.) oluşan, akut (ani ve şiddetli) veya kronik (yerleşmiş, sürekli), şiddetli ağrı, his, güç kaybı ve hareket kısıtlamalarına neden olan Ağrı-Spazm-Ağrı sürekli sinirsel kitlenmelerini anında ve kalıcı olarak çözen neuromuscular bir teşhis ve tedavi yöntemidir.
GTOS Therapy sistemi, hekim kontrolünde ve özel uzmanlarınca, özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel teknikdir. Ayrıca Lara omurga ağrıları tedavisi, Lara fasiitis tedavisi, Lara epin calcanesi tedavisi, Lara kas spazmı tedavisi, Lara bel tutulması tedavisi, Lara kronik ağrı sendromu tedavisi, Lara metatarsalji tedavisi ile ilgili Ameliyat, iğne, ilaç ışın elektrik vb. kullanmadığı için bir masajdan bile daha az risk taşımaktadır. Bu sebeble birkaç kez ameliyat geçirmiş kronik vakalardan, ambulansla taşınacak kadar ağır akut vakalara, tansiyon, şeker hastası yaşlıdan 9 aylık hamile bayanlara kadar herkese uygulanabilmektedir. Öne çıkan baız hizmetlerimiz ise: Antalya osteoporoz, Antalya faset eklem dejenerasyonu, Antalya bel fıtığı, Antalya kulunç tedavisi, Antalya omurga ağrıları tedavisi, Antalya fasiitis tedavisi, Antalya epin calcanesi tedavisi, Antalya kas spazmı tedavisi, Antalya bel tutulması tedavisi, Antalya kronik ağrı sendromu tedavisi, Antalya metatarsalji tedavisi olarak Antalya Sağlık baklanlığı onaylı GTOS Therapy merkeziyiz ve Üstelik teşhis, tedavi, testler ve kalıcılığı artıran GT ağrı okulu (kaldırma teknikleri, duruş ve bunun gibi biyomekanik düzeltmelerin verildiği uygulamalı ders) gibi 4 aşamadan oluşan GTOS Therapy 1-3 saat süren tek bir tedavi seansı kadar hızlı ve ekonomikdir. 
 
Öne çıkan Antalya Fizik Gtos tedavilerimiz:

Facebook 'ta Yorumla