Merzifon Asker Hastanesi adres ve telefon

İlan №: 1183
İlan Tarihi: Per, 11/09/2017 - 10:10
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Hüseyin Rıfat Bey Cd.
Şehir: 
AMASYAMERZİFON
Web Adresi: 
www.gata.edu.tr
Telefon: 
0 (358) 513-2464

KURUM HAKKINDA
Hastanemiz 22 Mart 1951 Tarihinde Seyyar Hastane olarak Afyon’da göreve başlamıştır. 16 Ağustos 1951 tarihinde Merzifon’a taşınmıştır, 1955 yılında Adana’da bir süre görev yaptıktan sonra 02 Ekim 1956 yılında Merzifon’da Merzifon 100 Yataklı Hava Hastanesi adıyla tekrar göreve başlamıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Hava Hastanesi olan ismi Merzifon Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığına, 08 Eylül 2008 tarihinde de Ankara Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.
Merzifon Asker Hastanesi'nde modern tıbbın ve teknolojinin mevcut imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.
BRANŞLAR
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Diş Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Genel Cerrahi
Göz
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
KBB
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Üroloji
Merzifon Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Merzifon Asker Hastanesi, Amasya ili Merzifon ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla