KÖYCEGİZ DEVLET HASTANESİ

İlan №: 2597
İlan Tarihi: Cts, 12/16/2017 - 02:53
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Toparlar Mah. Fevzi Çakmak 1.Sok. No:1
Şehir: 
Web Adresi: 
koycegizdh.saglik.gov.tr
Telefon: 
0 (252) 262-4718

Köyceğiz Devlet Hastanesi yeni modern hastane binası 6 tek kişilik 24 çift kişilik olmak üzere toplamda 30 yatak kapasitesi ile 2015 yılında hizmete açılmıştır.
Köyceğiz Devlet Hastanesinde 1.seviye 4 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ruhsat işlemleri tamamlanarak 02.10.2015 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlamıştır. Hastanemizde Genel Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri mevcuttur. Ayrıca 24 saat Acil Servis hizmeti ile birlikte görüntüleme, laboratuvar ve evde sağlık hizmetleri verilmektedir. Ameliyathanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum servisi hastaları ve genel cerrahi servisi hastalarının ameliyatları yapılmaktadır. 4 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı ve tam donanımlı acil servisimiz hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.
Köyceğiz Devlet Hastanesi hizmete girdiği yıldan bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır. Amacımız ise bu çıtayı yükseltmektir. Bunun için çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.
POLİKLİNİKLER
Aile Hekimliği
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Diş Hekimliği (Genel Diş)
Genel Cerrahi
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Facebook 'ta Yorumla