istanbul Gümüşsuyu Asker Hastanesi adres ve telefon

İlan №: 1186
İlan Tarihi: Per, 11/09/2017 - 10:18
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Gümüşsuyu Mah. İsmet İnönü Cd No:1 Taksim
Şehir: 
İSTANBULBEYOĞLU
Web Adresi: 
www.gata.edu.tr
Telefon: 
0 (212) 251-8500

KURUM HAKKINDA
15 Aralık 2003 tarihine kadar 1’inci Ordu K.lığı emrinde 600 Yatak kapasitesi ile hizmet veren hastanemiz bu tarihten itibaren TSK Sağ. K.lığına bağlanmıştır, 01 Temmuz 2005 tarihinden itibaren TSK Sağ.Hiz.K.lığına bağlı 200 yataklı, 28 Şubat 2006 tarihinde 300 yataklı, 16 Temmuz 2007 tarihinde ise 100 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmiş, 08 Eylül 2008 tarihinden bu yana İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığına bağlı olarak hizmet vermektedir.
Gümüşsuyu Asker Hastanesi, İstanbul ili Taksim/Beyoğlu semtinde bulunmakta olup, ulaşım yönünden çok merkezi bir noktadadır. Taksim Meydanından Dolmabahçe’ye inişte solda yer almaktadır. Taksim Meydanı’na İstanbul’un birçok yerinden otobüs ve metro ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Beşiktaş ve Kabataş İskelelerine yakın olması sebebi ile deniz ulaşımı da tercih edilebilir.
POLİKLİNİKLER
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Aile Sağlığı Merkezi
Cildiye
Çocuk
Dahiliye
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göz
İnfeksiyon Hastalıkları
Kadın Hst. Ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Nöroloji
Ortopedi
Üroloji
Gümüşsuyu Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gümüşsuyu Asker Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla