Çorlu Asker Hastanesi adres ve telefon

İlan №: 1189
İlan Tarihi: Per, 11/09/2017 - 10:24
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Muhittin Mh. Omurtak Caddesi
Şehir: 
TEKİRDAĞÇORLU
Telefon: 
0 (282) 651-1051

KURUM HAKKINDA
Çorlu Asker Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçe merkezinde, Omurtak caddesinin güneyinde konuşlanmıştır. Çorlu Asker Hastanesinde modern tıbbın ve teknolojinin bütün imkanlarının kullanıldığı, profesyonel ve deneyimli sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak poliklinik hizmeti verilmektedir.
10 Haziran 2005 tarihinde 600 yataklı Çorlu Asker Hastanesi olan ismi Çorlu Asker Hastanesi olarak düzenlenmiştir. 25 Ağustos 2005 tarihinde TSK Sağlık Hizmetler Komutanlığı’na, 08 Eylül 2008 tarihinde İstanbul Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığı’na bağlanmıştır.
BRANŞLAR
Acil Tıp
Aile Hekimliği
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Der ve Zührevi Hastalıklar
Diş
Enfeksiyon Hst. Ve Kl. Mikrobiyoloji
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
Gastrolentroloji
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak-Burun-Boğaz
Nöroloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Üroloji
Çorlu Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorlu Asker Hastanesi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla