Ankara Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği Adres ve telefon

İlan №: 559
İlan Tarihi: Cum, 09/22/2017 - 21:48
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Şehit Makbule Sok. 6/A Kavacık Subayevleri Keçiören/Ankara
Şehir: 
ANKARAKEÇİÖREN
Web Adresi: 
ps.com.tr
Telefon: 
0 (312) 316-8888

Ankara Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği

KURUM HAKKINDA
Uzman çocuk doktoru Orhan Pekuz tarafından kurulan Özel Subayevleri Çocuk Kliniği Ankara'da Kavacık Subayevleri semtinde yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında hizmet vermektedir.
Uzman çocuk doktorları ve tecrübeli sağlık uzmanlarıyla birlikte klinik yıllarca haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet sunmuştur. Şu anda ise 08.00- 23.00 arası hizmet sunmaktadır.
Tıbbi tetkik laboratuvarı, röntgen ve diş ünitesi bulunan Klinikte uzman çocuk doktorları, laborant ve sağlık personeli çalışmaktadır.

Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Subayevleri Çocuk Polikliniği, Ankara ili Keçiören ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla