Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres ve telefon

İlan №: 1246
İlan Tarihi: Cum, 11/17/2017 - 20:51
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Zafer Mahallesi 26.Cadde No:7
Şehir: 
Web Adresi: 
www.aksaray.adsm.saglik.gov.tr
Telefon: 
0 (382) 212-2258

2000 yılının sonundan 2004 yılı sonuna kadar yeni binamızda fakat devlet hastanesine bağlı bir birim olarak hizmet verilmiştir. Daha sonra Aksaray Valiliğinin 15/09/2004 tarih ve 10304 sayılı teklifi üzerine, Bakanlığımız 07/12/2004 tarih ve 8961 sayılı olurları ile 20 üniteli müstakil bir Başhekimliğe ( Sağlık Bakanlığı Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi) dönüştürülmüştür.
Müstakil bir merkez olarak hizmet vermeye başlamakla birlikte, diş hekimi ve çalışan sayısında bir artış olmuştur. Merkezimize, dolayısıyla Aksaray'a ilk defa doktoralı diş hekimleri tayinleri yapılmıştır. Bu durum, Aksaray halkına daha kapsamlı ve yüksek standartlı ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı sağlamıştır. Protez, cerrahi, dişeti hastalıkları ve çocuk diş hekimliği ile ilgili her türlü vakaya cevap verecek bir duruma gelinmiştir.
Bu gelişmeler sonucu merkezimizden hizmet talebi her geçen gün artış göstererek, günlük yaklaşık 600 hasta başvuru sayısına ulaşılmıştır. Artan hasta talebi göz önünde bulundurularak ek bina çalışmalarımız tamamlanmış olup 2015 yılı itibari ile hizmete sunulmuştur.
Merkezimiz, yeni atanan hekimlerle birlikte 31 üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi haline gelmiş, yapılan güncellemeyle PDC sayısı 34'e çıkarılmıştır.
Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunulan merkezimizde fonksiyon-estetik ve koruyucu diş hekimliği hizmetlerinde örnek olunacak bir kurum vizyonu ve misyonu üstlenerek hasta ve çalışan memnuniyetini üst seviyelere çıkarabilmek ana politikamızdır.
POLİKLİNİKLER
Çocuk Diş Hekimliği
Diş Hekimliği (Genel Diş)
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aksaray şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla