Adilcevaz Onkoloji Hastanesi adres ve telefon

İlan №: 1001
İlan Tarihi: Ça, 10/25/2017 - 07:34
Advertise: 
Kategori: 
Adres ( Bölge ): 
Atatürk Mahallesi Ercis Cad. Adilcevaz
Şehir: 
BİTLİSADİLCEVAZ
Web Adresi: 
adilcevazonkoloji.saglik.gov.tr
Telefon: 
0 (434) 311-4493

KURUM HAKKINDA
2000 yılında hizmete açılan Adilcevaz Onkoloji Hastanesi başlangıçta sadece 30 personelle acil poliklinik, poliklinik ve laboratuar hizmetleri verirken, şimdi ise 172 personelle tüm ana branşlarda etkin ve kaliteli sağlık hizmeti vermektedir.
Bünyesinde cerrahi, dahiliye, kadın doğum, çocuk ve onkoloji servisleri olan; iki doğum salonu üç ameliyathanesi bulunan hastane fiziki yapısı ile bölge hastanesi olmaya aday bir görünümdedir.
Hastane eczanesinde kanserli hastalar için kullanılan kemoterapi ilaçları bulunmaktadır. Çevre il ve ilçelerden kanser kemoterapisine hastalar gelmekte ve tedavi imkanı bulabilmektedirler. Hastane imkanları ölçüsünde kanserli hastaların teşhisi yapılmakta, doğru yönlendirmelerde hastalara erken tanı ve tedavi imkanı sunulmaktadır.
POLİKLİNİKLER
Aile Hekimliği
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Diş Hekimliği (Genel Diş)
Genel Cerrahi
İç Hastalıkları (Dahiliye)
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Adilcevaz Onkoloji Hastanesi, Bitlis ili Adilcevaz ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook 'ta Yorumla